XIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W JAWORZE

Powiększ obraz

Dnia 7 grudnia 2018 roku odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, który wyłonił mistrzów i mistrzynie Placówki. W turnieju brali udział uczniowie naszej placówki. Obowiązywał system gry każdy z każdym w swojej grupie wiekowej.

Pan dyrektor Franciszek Materniak otworzył XIII Turniej Mikołajkowy o Mistrzostwo Szkoły i życzył wszystkim uczestnikom sukcesów, a także zdrowej rywalizacji w duchu fair-play.

Następnie prowadzący zawody przedstawili zasady rozgrywek. Poziom prezentowany przez uczniów był bardzo wysoki. Po zakończonych grach na uczestników czekał słodki poczęstunek oraz dyplomy puchary i nagrody.

Paulina Konieczna zwyciężyła wśród dziewcząt. Drugie miejsce zajęła  Aurelia Żarkowska, a trzecie miejsce przypadło Karolinie Fidos. Głowacz Bartosz zwyciężył w grupie starszych chłopców. Drugie miejsce zajął Krystian Juchimiuk, a trzecie Przemysław Rosiak. Wśród młodszych chłopców zwyciężył  Partyka Kamil. Drugie miejsce zajął Szymon Kozłowski, a trzecie miejsce zajął Eryk Mieczkowski. Wszyscy zawodnicy zapowiedzieli swoje uczestnictwo na kolejnym turnieju i walki o I miejsca w przyszłym roku, a teraz powrót do domy  i TRENOWAĆ….

 

Opiekunowie: Grzegorz Pańczyk

                                Marta Bander