Dzień Chłopaka w internacie

Powiększ obraz

Impreza zorganizowana z okazji Dnia Chłopaka miała formę turnieju, w którym wzięli udział wychowankowie internatu oraz wychowawca pan Jacek Skołd. W skład jury weszły wszystkie dziewczęta w internacie. Chłopcy mieli za zadanie wykonywać poszczególne konkurencje , które nagradzane były punktami. Czekało ich niecodzienne wyzwanie. Wychowankowie musieli popisać się zręcznością, starannością oraz wiedzą z zakresu akcesoriów kuchennych i kosmetyków. Najtrudniejszymi zadaniami okazały się przyszycie guzika oraz rozpoznanie przeznaczenia prezentowanych akcesoriów kuchennych. Dużo zabawy natomiast sprawiła demonstracja zastosowania kobiecych kosmetyków oraz rozbijanie jajek i oddzielanie białka od żółtka.

Najzaradniejszym w internacie okazał się pan Jacek, a wśród wychowanków – Patryk Świderski. Na wszystkich uczestników zabawy czekała słodka niespodzianka w postaci muffinek z jagodami i batoników.

Turniej okazał się dobrą rozrywką zarówno dla chłopców, którzy wykonywali poszczególne zadania, jak i dla dziewcząt, bacznie obserwujących zmagania kolegów. Po reakcji i zadowolonych minach widać było, że wszyscy dobrze się bawili.

Impreza była także ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu przez młodych ludzi. Cieszy fakt, że wszyscy potrafili pozytywnie reagować i wyrażać swoje emocje oraz zachowali dyscyplinę i kulturę podczas wspólnej zabawy.