Rada Rodziców na V Jaworskim Jarmarku Bożonarodzeniowym

Powiększ obraz

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się w dniach 12-15 grudnia. Obfitował on w wiele atrakcji, gdyż oprócz stoisk wystawienniczych organizatorzy oferowali możliwość udziału w warsztatach piernikarskich, zdobienia kubków oraz rękodzieła. Wszystkim odwiedzającym jarmark czas umilały koncerty kolęd w wykonaniu dzieci i zaproszonych artystów.

Wzorem lat ubiegłych i w tym roku swój udział w jarmarku zaznaczyli rodzice uczniów naszego Ośrodka. Na długo przed imprezą panie z Rady Rodziców zaczęły własnoręcznie przygotowywać ozdoby, z przeznaczeniem na sprzedaż podczas jarmarku. Robiły to z niemałym zaangażowaniem oraz poświęceniem swojego czasu wolnego  i środków. Efekt ich pracy był niebywały. Zajmowane przez nie stoisko na kiermaszu, pod szyldem naszego Ośrodka, było niezwykle kolorowe i obfitowało w różnorodne dekoracje      i kompozycje.

Zdobyte środki Rada Rodziców przeznacza na własną działalność związaną                                      z zaspakajaniem potrzeb uczniów i wychowanków Ośrodka, za co serdecznie im dziękujemy.