Kontakt

Sekretariat

SEKRETARIAT

Godziny pracy sekretariatu:

poniedziałek – piątek w godz. 700 – 1500

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaworze
ul. Paderewskiego 6
59 – 400 Jawor
tel: 076 / 870 – 24 – 72
e-mail: soswjawor@soswjawor.pl

GODZINY ZAJEĆ LEKCYJNYCH:

  1. 800 – 845
  2. 850 – 935
  3. 940 – 1025
  4. 1030 – 1115
  5. 1120 – 1205
  6. 1210 – 1255
  7. 1315 – 1400

NUMERY WEWNĘTRZNE

LOKALIZACJA NR WEWNĘTRZNY
KONSRWATOR 210
PORTIERNIA 211
KASA 212
KSIĘGOWOŚĆ 213
GŁ. KSIĘGOWY 214
KIEROWNIK GOSPODARCZY 215
KUCHNIA 216
SEKRETARIAT 217
WICE DYREKTOR 218
DYREKTOR 219
PEDAGOG 220
PSYCHOLOG 221
POKÓJ WYCHOWAWCÓW 223
PIELĘGNIARKA 224
GAB. REHABILITACJI 225
NAUCZYCIELE W – F 226

Dyrektor

dyrektor – mgr Franciszek Materniak
wicedyrektor ds. dydaktycznych      – mgr Beata Mąsior
wicedyrektor ds. wychowawczych  – mgr Magdalena Wittenbeck

Dyrektor Ośrodka przyjmuje interesantów codziennie w godz. 800 – 1000.
Wicedyrektor Ośrodka przyjmuje interesantów codziennie w godz. 1300 – 1400.

Na spotkania z Dyrekcją Ośrodka w innym terminie proszę umawiać się za pośrednictwem sekretariatu.

Pisma, podania, korespondencję można dostarczać  osobiście, drogą pocztową bądź mailową.
Sprawy rozpatrywane są z zachowaniem trybu i terminu KPA.
Pracownicy sekretariatu udzielają szczegółowych informacji na temat sposobu załatwiania spraw.

Sprawy rodziców załatwiane są w dniach i godzinach wyznaczonych przez Dyrektora Ośrodka, a także w czasie wywiadówek i konsultacji indywidualnych

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI- adresy mailowe

1. Aleksiuk Ewa ewa.aleksiuk@soswjawor.pl
2. Bander Marta marta.bander@soswjawor.pl
3. Bochenek-Myślikowska Agnieszka agnieszka.bochenek-myslikowska@soswjawor.pl
4. Bondarewicz Agata agata.bondarewicz@soswjawor.pl
5. Borkowska-Jadrowska Jolanta jolanta.borkowska-jadorwska@soswjawor.pl
6. Chowaniec-Kotarbińska Joanna joanna.chowaniec-kotarbinska@soswjawor.pl
7. Cycoń Adrianna adrianna.cycon@soswjawor.pl
8. Dankiewicz–Krakowian Krystyna krystyna.dankiewicz-krakowian@soswjawor.pl
9. Dańczura Magdalena magdalena.danczura@soswjawor.pl
10. Gacek Edmund edmund.gacek@soswjawor.pl
11. Gacek Zdzisława zdzislawa.gacek@soswjawor.pl
12. Gdowska Ewa ewa.gdowska@soswjawor.pl
13. Górska Joanna joanna.gorska@soswjawor.pl
14. Izdebska-Michaluk Joanna joanna.izdebska-michaluk@soswjawor.pl
15. Jakimow Aleksandra aleksandra.jakimow@soswjawor.pl
16. Jutkiewicz Katarzyna katarzyna.jutkiewicz@soswjawor.pl
17. Kaliszczak Justyna justyna.kaliszczak@soswjawor.pl
18. Kapiec Anna anna.kapiec@soswjawor.pl
19. Kłeczek Marta
20. Książek Magdalena magdalena.książek@soswjawor.pl
21. Kurzydło Bożena bozena.kurzydlo@soswjawor.pl
22. Labryga Alicja alicja.labryga@soswjawor.pl
23. Lewandowska Monika monika.lewandowska@soswjawor.pl
24. Mąsior Beata beata.masior@soswjawor.pl
25. Olszewska Wioletta wioletta.olszewska@soswjawor.pl
26. Oryl-Mertins Małgorzata malgorzata.oryl-mertins@soswjawor.pl
27. Pancewicz Sabina sabina.pancewicz@soswjawor.pl
28. Pańczyk Grzegorz grzegorz.panczyk@soswjawor.pl
29. Pytlak- Jagielska Arleta arleta.pytlak-jagielska@soswjawor.pl
30. Pokrywa Magdalena magdalena.pokrywa@soswjawor.pl
31. Przybylska Joanna joanna.przybylska@soswjawor.pl
32. Puton Beata beata.puton@soswjawor.pl
33. Rozpędzka Beata beata.rozpedzka@soswjawor.pl
34. Sienicka Renata renata.sienicka@soswjawor.pl
35. Skołd Jacek jacek.skold@soswjawor.pl
36. Skulska Jadwiga jadwiga.skulska@soswjawor.pl
37. Smuszko-Subczak Anna anna.smuszko-subczak@soswjawor.pl
38. Sobieraj Małgorzata malgorzata.sobieraj@soswjawor.pl
39. Spaleniak – Kraus Paulina paulina.spaleniak-kraus@soswjawor.pl
40. Szura Małgorzata malgorzata.szura@soswjawor.pl
41. Walczak Edyta edyta.walczak@soswjawor.pl
42. Walus Elżbieta elzbieta.walus@soswjawor.pl
43. Wiącek Agnieszka agnieszka.wiacek@soswjawor.pl
44. Wittenbeck Magdalena magdalena.wittenbeck@soswjawor.pl
45. Witukiewicz-Sajnach Krystyna krystyna.witukiewicz-sajnach@soswjawor.pl
46. Ziubrzycka Marzena marzena.ziubrzycka@soswjawor.pl
47. Zielińska Marzena marzena.zielinska@soswjawor.pl
48. Zieliński Roman roman.zielinski@soswjawor.pl
49. Ziętek-Kaszkowiak Marzanna marzanna.zietek-kaszkowiak@soswjawor.pl

Lokalizacja