Aktualności

PRZEDSZKOLAKI NA DZIECIĘCYM FESTIWALU „SŁONECZNY UŚMIECH”

Dziś, 1 czerwca 2022 r. odbyła się 21. edycja Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca pn. „Słoneczny Uśmiech”. Nasze przedszkolaki również wzięły udział i świętowały Dzień Dziecka, prezentując swoje zdolności na scenie. Uśmiechu i zabawy było co nie miara, a za swoje wysiłki zostały nagrodzone wyróżnieniem oraz nagrodami. Gratulacje!  

SPOTKANIE WIGLIJNE W PRZEDSZKOLU

Dziś, 22.12.2021, w przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne. Wszyscy poczuli już świąteczny klimat śpiewając kolędy przy wspólnym stole. Przedszkolaki wraz z Paniami życzą i przesyłają wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

WYRÓŻNIENIE DLA SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Przedszkole Publiczne nr 4 w Jaworze z Oddziałami Zamiejscowymi, we współpracy z Burmistrzem Miasta Jawora Panem Emilianem Berą, Starostwem Powiatowym w Jaworze z Panią Starostą Powiatu Jaworskiego Anetą Kucharzyk, Powiatowym Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Jaworze oraz Muzeum Regionalnym w Jaworze już po raz XIX zorganizowało konkurs na ,,Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową”. Na konkurs wpłynęło 25 szopek, […]

NAGRODA DLA PRZEDSZKOLA

Dzięki wspaniałemu występowi Ali w konkursie recytatorskim Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze, nasze przedszkole zostało wyróżnione – otrzymało tablicę dwustronną.  

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

25 listopada w naszym przedszkolu jak co roku obchodzimy bardzo ważne święto – Dzień Pluszowego Misia. Miś jest mały i puchaty Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula Misia zawsze się przytula    

DZIEŃ KREDKI W PRZEDSZKOLU

Dziś, 22 listopada br. świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Kredki: Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie. Kolorowe kredki kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę.  

1 2 3 14

Do góry