Przyjaciele szkoły

Sponsorzy

Wszystkim sponsorom dziękujemy serdecznie

 

Bobini to wyjątkowa marka, która działa we wszystkich wymiarach. Stymuluje rozwój dzieci i działa na zmysły. Pozwala rozwijać kreatywność i zachęca maluchy do poznawania świata. Dzieciństwo jest okresem rozwoju i zdobywania doświadczeń, które decydują także o rozwoju naszych cech osobowościowych, jak optymizm, otwartość, pewność siebie. Ważne, by rozwój ten wspierać. Codzienne rytuały kąpieli i pielęgnacji, wyznaczają dziecku rytm dnia. Są wspólnymi z rodzicami chwilami bliskość i radości. Delikatny dotyk mamy w trakcie kąpieli, masaż, nacieranie oliwką, przynoszą ukojenie i uspokajają dziecko. Dają maluchowi poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Bobini dba, by były to wspólne, beztroskie chwile.

Serdecznie dziękujemy sponsorom paczek mikołajowych dla dzieci:

Radzie Rodziców przy SOSW w Jaworze, Spółdzielni Mieszkaniowej Rataj w Jaworze w likwidacji, Zakładowi Usług Pogrzebowych S.C. Teresa Nijaka, Jan Karło – Jawor, firmie Lidl Polska.

Dziekujemy fundacji KGHM Polska Miedź za przekazanie darowizny na zagospodarowanie nowoczesnej sali informatyczno- multimedialnej.